Error get alias

Планування
вагітності

Обстеження перед заплідненням в медичних центрах Львова
Наші експерти - практикуючі лікарі, досвідчені діагности
Тільки з позиції доказової медицини
Спираємося на актуальні міжнародні стандарти
Оплата послуг в медцентрі. Ціни перевірено.
Вагітність потребує максимальних резервів організму жінки. У період виношування дитини  високе навантаження на організм матері може призвести до загострення хронічних захворювань та виникнення проблем, про розвиток яких можна і не здогадуватись. Захист жінки від інфекцій у цей період вкрай необхідний, щоб вберегти плід від їхнього впливу. Важливо заздалегідь перевірити стан здоров'я та звернути увагу на можливі проблеми під час планування вагітності.

Програми обстежень з планування вагітності

Все программы

Оновлено: 18 січня 2022 р

Правила підготовки до обстеження

Не нехтуйте правилами підготовки, щоб результати досліджень не містили значних похибок
Жінкам варто добре спланувати дати своє обстеження. Найкращий період для проходження гінекологічного обстеження – це перший тиждень після закінчення менструації.
Але, якщо виникли певні проблеми в стані здоров’я, необхідно звернутись до лікаря незалежно від фази менструального циклу.
Кваліфікація лікарів, наявність сучасної апаратури, виконання діючих методик недостатньо для відображення повної картини здоров'я пацієнта. Не менш важливим фактором є правильна підготовка пацієнта до здачі аналізу.
Перед обстеженням відмініть або обмежте:
Перед забором крові варто випити склянку води й слід поберегтися від стресів
  • прийом стероїдних та тиреоїдних гормонів
  • прийом сечогінних препаратів
  • прийом їжі (включаючи напої, газовану воду)
  • фізичну активність
  • паління
  • вживання жувальної гумки
  • фізичну та емоційну перенапругу
  • вживання алкоголю
  • прийом лікарських препаратів та БАДів
за 2 години
за 8 годин
за 24 години
за 48 годин

Як відбувається обстеження

1
Підбір програми
Лікар-координатор Центру Check Up допоможе вам підібрати програму, яка відповідає вашим потребам з урахуванням вашого анамнезу та скарг.
2
Запис на діагностику
Ви зможете обрати зручні для вас дні для відвідування медичного центру. Обстеження відбувається у 2 візити. Перший візит плануйте до обіду – ви здасте аналізи, пройдете діагностику та первинну консультацію спеціаліста. Другий візит буде за кілька днів – коли ви отримаєте результати всіх досліджень.
3
Підготовка до обстеження
Здача деяких аналізів виконується натще. Також бувають обмеження у їжі напередодні обстеження. Інформацію про підготовку до досліджень повідомить адміністратор після запису на обстеження.
4
Підсумки діагностики
Підсумки чек-апу ви підведете на повторній консультації спеціаліста. Ви отримаєте результати досліджень, висновки лікарів та рекомендації.

Отримати безкоштовну консультацію

Де пройти обстеження для підготовки до вагітності
Lviv Medical Center
вул. Довга, 56 (заїзд з вул. Пимоненка, 15а)
Медичний центр Medialt
вул. Угорська, 12
Лікарня Експерт
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)

Важливі заходи перед заплідненням

Щоб підвищити шанси народження здорової дитини та покращити стан свого здоров'я, заплануйте обстеження щодо діагностики організму за 3-6 місяців до запліднення, щоб встигнути привести всі показники в норму.
  • Складіть план дій
    Створення плану – це перший і дуже важливий крок підготовки, тому що на позитивний перебіг вагітності впливає дуже багато факторів. Ви маєте дотримуватись таких дій:
    • Регулярно відвідувати лікаря, щоб підготувати свій організм до вагітності
    • Вивчати історію своєї сім'ї, щоб дізнатися про свою спадковість
    • Приймати фолієву кислоту
    • Підтримувати фізичну форму та вагу
    • Відмовитись від шкідливих звичок
    • Захищати себе від токсичних речовин та місць із забрудненою атмосферою
    • Відновлювати свій психоемоційний стан
    • Уникати стресу, емоційного насильства
  • Перевірте своє здоров'я
    Заплануйте відвідування свого лікаря – терапевта та гінеколога. Обговоріть свої ризики, спадковість, скарги самопочуття. Обговоріть із лікарем вашу історію захворювань, дізнайтеся, що може вплинути на вагітність. Уточніть про ліки, які ви приймаєте. При необхідності пройдіть чекап і визначте кроки, які ви можете зробити до вагітності, щоб запобігти певним вродженим дефектам.
    Складіть список тем для розмови з лікарем, щоб нічого не забути.
  • Подбайте про свій імунітет
    Особливу увагу приділіть перевірці свого імунітету і при необхідності пройдіть вакцинацію, щоб запобігти можливим вродженим дефектам.
    Уточніть які рекомендується зробити щеплення і в який період перед вагітністю, під час, відразу після пологів. Правильна вакцинація у потрібний час допоможе зберегти ваше здоров'я та вбереже вашу дитину від серйозних проблем зі здоров'ям на все життя.
  • Відвідайте стоматолога
    У період виношування дитини через суттєві втрати кальцію в організмі часто страждають зуби. Також, внаслідок гормональної перебудови страждають ясна. Завчасно відвідуйте стоматолога, щоб в майбутньому уникнути проблем із зубами під час вагітності.
    Крім того, карієс або пародонтоз ясен може викликати інфекції в організмі жінки, що викликає ризик зараження плода.
  • Приймайте 400 мкг фолієвої кислоти щодня

    Фолієва кислота – це вітамін B9. Поповнення дефіциту вітаміну
    в організмі матері хоча б за 1 місяць до і в період вагітності може допомогти запобігти серйозним вродженим дефектам мозку і хребта дитини.
Щоб сайт працював належним чином, ми використовуємо файли cookie. Це те, що всі роблять, але ми повинні попередити вас :) Залишаючись на сайті, ви підтверджуєте, що згодні.
OK