Медичний центр
"Перший сімейний ім. святого Єремії"

Оплата послуг в медичному закладі. Ціни перевірено.
Наша місія - надавати максимально якісні послуги в сфері охорони здоров'я. Ми робимо все можливе, щоб кожен пацієнт розумів - тут про нього дбають і його проблема для нас не байдужа.
Андрій Мельник, засновник медичного центру «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Медичний центр «Перший сімейний ім. святого Єремії»

м. Львів, вул. Тернопільська 21а - на мапі
Пн - Пт: 8:00 - 20:00;
Сб: 8:00 - 15:00
Нд: вихідний

"Перший сімейний" медичний центр надає якісні медичні послуги для всієї родини. Центр спеціалізується на гастроентерології, гінекології, педіатрії та інших напрямках. Працюємо за принципом "все для здоров'я пацієнтів як для членів власної родини".

Ліцензія згідно наказу МОЗУ №271 від 16.02.2021

Програми комплексного обстеження організму

Як проходить чек-ап

1
Запис на обстеження організму
Залиште заявку, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами та допомогти обрати найбільш підходящу програму обстеження, а також записати вас на зручний для вас час.
2
Проходження обстеження
Під час проходження програми ви пройдете комплексні дослідження та консультації з нашими спеціалістами. Кожна послуга заброньована на відповідний час, щоб ви не витрачали час на очікування. У перший візит вам потрібно буде бути натщесердце, щоб здати аналізи крові.
3
Результати аналізів
Залежно від складу показників крові результати будуть готові протягом 1-2 днів. Ми надішлемо вам результати на вашу електронну пошту.
4
Підсумкова консультація з лікарем
Під час другого візиту, після отримання результатів досліджень, ви зустрінетеся з лікарем, який огляне ваші результати та надасть вам висновок з обстеження. Лікар також розгляне всі ваші питання та обговорить подальші кроки, які вам рекомендується вжити на основі отриманих даних.

Спеціалісти

Процедури відновлюваної медицини

Задати питання

Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.