Безкоштовні онлайн-консультації лікарів
 
Наші експерти - практикуючі лікарі, досвідчені діагности
Тільки з позиції доказової медицини
Спираємося на актуальні міжнародні стандарти
Оплата послуг в медцентрі. Ціни перевірено.

Слабкі сторони сильної статі

Чоловіки часто ігнорують нездужання і інші симптоми неблагополуччя в організмі, а також, за статистикою, частіше за жінок потрапляють в стресові ситуації, більш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань.

Після 40 років особливої уваги потребує стан передміхурової залози і всієї сечостатевої системи чоловіка в цілому. Всі ці особливості враховують програми скринінгів і комплексних чек-апів, розроблені спеціально для представників сильної половини людства.

Комплексне обстеження для чоловіків в клініках Києва

Програми розроблені з урахуванням вікових ризиків на основі рекомендацій авторитетних міжнародних установ охорони здоров'я
20-30 років
30-40 років
40-50 років
старше 50 років
Повернутися
Чоловікам від 20 до 30 років, які раніше не проходили розширений профілактичний огляд рекомендується пройти діагностику організму за програмою First Check-Up 20. Це комплексне обстеження покриває найбільш розповсюджені ризики захворювань чоловіків молодого віку, що містить раннє виявлення онкопатологій, інфекцій, що передаються статевим шляхом та небезпечних вірусів, які поки не проявляють симптомів.
Деякі тести досить пройти одноразово, щоб виключити вроджені відхилення та дізнатися про індивідуальні фактори ризику - електрокардіограма, ультразвукова діагностика тощо.
В якості регулярного обстеження рекомендується програма Regular Check-Up 20. У разі наявності персональних ризиків (тривожна спадковість, ожиріння, шкідливі фактори на виробництві та ін.) разом з лікарем ви зможете розширити програму додатковими дослідженнями.

До 30 років регулярні обстеження (чек ап) досить проходити раз на 3 роки. Для чоловіків без симптомів та скарг на здоров'я буде достатнім огляд терапевтом та загальні аналізи.

Повернутися
Для чоловіків 30-40 років, які вперше проходять повну діагностику здоров'я розроблена програма First Check-Up 30. Це комплексне обстеження покриває найбільш розповсюдженний ризики захворювань чоловіків цього віку - приховані інфекції, розвиток діабету, серцево-судинних патологій, растройство функцій шлунково-кишкового тракту.
За результатами досліджень ви дізнаєтесь стан систем організму, а також свої персональні ризики, які варто тримати під контролем.
Для чоловіків, які в останні 3-5 років проходили повне обстеження рекомендується програма обстеження Regular Check-Up 30. Програма не враховує персональних ризиків, тому у разі їх наявності варто включити додаткові тести. Обговоріть свої ризики з лікарем.

До 40 років регулярні обстеження (чек ап) досить проходити раз на 2 роки.
Повернутися
40 років для чоловіків - вік, який є фактором ризику виникнення серцево-судинних захворювань і розвитку онкологічних процесів. Для виявлення цих ризиків розроблена програма повного обстеження First Check-Up 40. У програму діагностики здоров'я включені тести, необхідні для виявлення захворювань на ранніх стадіях.
Для щорічної діагностики рекомендована програма Regular Check-Up 40. При наявності показань ви можете розширити цю програму додатковими тестами (наведені нижче).
Обговоріть ваші скарги та тривоги з лікарем, щоб визначити свою персональну програму діагностики.
Повернутися
Для оцінки ризиків, притаманних чоловікам старше 50 рекомендується програма First Check-Up 50.
Після 50 років повну перевірку стану здоров'я варто робити не рідше, ніж раз на рік. У програмі Regular Check-Up 50 ми залишили тільки тести, які потрібно проходити щорічно всім чоловікам цього віку. Якщо у вас є свідчення до додаткових досліджень ви можете їх додати до цього обстеження.
Оновлено: 2 жовтня 2022 р.

Як проходить check-up

1
Підбір програми
Лікар-координатор Центру Check Up допоможе вам підібрати програму, що відповідає вашим потребам з урахуванням анамнезу і скарг.
2
Запис на обстеження

Ви зможете вибрати зручні для вас дні для відвідування медичного центру. Обстеження, зазвичай, відбувається у 2 візити. Перший візит плануйте до обіду – ви здасте аналізи, пройдете діагностику та первинну консультацію спеціаліста, якщо це передбачено програмою. Другий візит буде за кілька днів - тоді, коли ви отримаєте результати всіх досліджень.

3

Проходження обстеження

Здача аналізів виконується натщесерце. Вам потрібно прийти з баночкою з вранішньою сечею. У комплексних програмах для людей після 40 років спочатку проводиться консультація з терапевтом. Він може скорегувати програму якщо у вас будуть на те показання.
4

Звіт з комплексного обстеження організму

За підсумками обстеження ви отримаєте звіт з результатами лабораторних досліджень, висновками з УЗД та лікарів, рекомендаціями щодо способу життя та профілактики.

Правила підготовки до обстеження

Не нехтуйте правилами підготовки, щоб результати досліджень не містили значних похибок
Кваліфікація лікарів, наявність сучасної апаратури, виконання діючих методик недостатньо для відображення повної картини здоров'я пацієнта. Не менш важливим фактором є правильна підготовка пацієнта до здачі аналізу.
Перед обстеженням відмініть та обмежте:
Перед забором крові варто випити склянку води й слід поберегтися від стресів
  • прийом стероїдних та тиреоїдних гормонів
  • прийом сечогінних препаратів
  • прийом їжі (включаючи напої, газовану воду)
  • фізичну активність
  • паління
  • вживання жувальної гумки
  • фізична та емоційна перенапруга
  • вживання алкоголю
  • прийом лікарських препаратів та БАДів
за 1 годину
за 8 годин
за 24 години
за 48 годин

Відгуки клієнтів сервісу

про організацію комплексного обстеження
Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.

Задайте своє питання

Акції на комплексну діагностику в медичних центрах Києва

Все программы
Повернутися
Все программы
Все программы
Все программы
Все программы