Про нас

Команда Check-Up Центру - професіонали охорони здоров'я.
Ми розвиваємо превентивну медицину в Україні та навчаємо людей здоровому способу життя.
Ми допомагаємо планувати заходи
з підтримки міцного здоров'я
Пройти комплексне обстеження за стандартами можна далеко не в кожному медичному центрі України. Найчастіше, склад та вартість обстеження пацієнт дізнається тільки коли воно завершено.

Чекапи створені для отримання вичерпної інформації про своє здоров'я вже після одного візиту в клініку. Це обстеження дає достатньо матеріалу лікарю, щоб виключити поширені захворювання або виявити розвиток небезпечних захворювань на ранній стадії.

Ми зібрали програми клінік, що відповідають світовим стандартам превентивної медицини. Наші експерти зможуть проконсультувати вас за необхідною вам програмою, розповісти про медичні центри, допомогти зробити вірний вибір. Ми допоможемо вам прийняти рішення про обстеження усвідомлено, заздалегідь знаючи його вартість, особливості процедур та тривалість візиту.
Вивчайте програми на цьому сайті, залишайте заявку. Ми вам зателефонуємо, проконсультуємо й запишемо на check-up.
Перейти до програм

Ключові особи проекту

Наше покликання зробити людей більш свідомими й грамотними по відношенню до свого здоров'я.

 • Тетяна Коноваленко

  Керівник медичних програм

  Терапевт 1-ї категорії з 10-річним стажем, лікар УЗД, головний лікар приватного медичного центру в м Харків.

  Тетяна Миколаївна - ідеолог сервісу чекапів, експерт з профілактичної діагностики.
  Створює програми check-up, проводить експертизу програм клінік-партнерів та супроводжує чек апи в медичному центрі як терапевт.
 • Тетяна Єфіменко
  Лікар-ендокринолог, нутриціолог, співробітник "Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України"
  Рушійна сила проекту. Тетяна Ігорівна - чарівний доктор, який відмінно розбирається в гормонах та в усьому, що з ними пов'язано.

  Покликання - підвищити грамотність людей про внутрішні процеси, щоб правильно формувати образ життя й покращувати її якість.
 • Ольга Козлова
  Спеціалізація: клінічна лабораторна діагностика. Стаж 15 років.
  Завідуюча медико-діагностичної лабораторії. Проводить наукову діяльність в області лабораторної ендокринології в НДІ Охорони здоров'я дітей та підлітків. 
  Ольга відповідає за лабораторну діагностику в авторських програмах Центру. Виконує оцінку діагностичної значущості кожного дослідження відповідно до цілей чек-апу. Займається пошуком найбільш сучасних методів досліджень й виключенням з програм діагностики "застарілих".
 • Ігор Растрепін
  Засновник. Експерт в маркетингу та клієнтському сервісі.
  Прихильник здорового способу життя без шкоди для психіки.
  Налагоджений сервіс та ефективні комунікації підвищують "доходімость" пацієнтів до клініки.

  Для наших користувачів Ігор забезпечує зручний доступ до інформації про послуги партнера і комфортну взаємодію з медичним центром.
  Вибудовує процеси, які доповнюють сервіс клінік-партнерів з метою поліпшення клієнтського досвіду і підвищення лояльності пацієнтів.
Тривожить здоров'я?
Вже не потрібно "гуглити" та обдзвонювати всі клініки міста - всі відповіді ви можете отримати в одному місці - на цьому сайті.
Ми зробили все, щоб вам нічого не заважало пройти діагностику здоров'я прямо зараз - зібрали на одній сторінці всі програми check-up в вашому місті, дали можливість підібрати програму з експертом та записатися до клініки.

Наші експерти допоможуть вам підібрати програму відповідно вашому запиту та засновану на ризиках, які відповідають вашому віку.

Програми досліджень, представлені на сайті, засновані на засадах доказової медицини, проходять виключно в ліцензійних медичних центрах.

Тут ви можете знайти для себе найкраще рішення для діагностики здоров'я - в будь-якому місті України або за кордоном.
Найближчі плани розвитку сервісу
 • 1
  Checkup - online
  Пройти чек-ап ви можете навіть у невеликій амбулаторії в сільській місцевості. Наші експерти допоможуть вам підібрати програму та направлять вас в найближчу лабораторію та УЗД-кабінет. На підставі зібраних даних досвідчені лікарі обласного рівня нададуть консультації, підготують комплексний звіт про ваше здоров'я та персональні рекомендації.
 • 2
  Більш доступні аналізи в кожному місті
  Співпраця з мережевими лабораторіями по всій Україні дозволяє нашим клінікам-партнерам пропонувати більш доступні ціни на лабораторні дослідження.
 • 3
  Друга думка
  Якщо у вас є сумніви у поставленому діагнозу або якості виконаного дослідження - ми знайдемо вам фахівця, який спеціалізується на вашому захворюванні й підбере найбільш точні методи діагностики. Другу професійну думку надають фахівці кращих медичних центрів країни та зарубіжних клінік.

Для пропозицій про співпрацю

Пропозиції для медичних закладів: залучення пацієнтів на комплексні програми
Комплекс маркетингу без абонплати. Оплата за результат.
Щоб сайт працював належним чином, ми використовуємо файли cookie. Це те, що всі роблять, але ми повинні попередити вас :) Залишаючись на сайті, ви підтверджуєте, що згодні.
OK