Безкоштовні онлайн-консультації лікарів
 
Наші експерти - практикуючі лікарі, досвідчені діагности
Тільки з позиції доказової медицини
Спираємося на актуальні міжнародні стандарти
Оплата послуг в медцентрі. Ціни перевірено.
Життя сучасної жінки дуже насичене. І часто у цій метушні дуже легко пропустити важливі сигнали, які посилає організм. Перебудова організму супроводжує жінку упродовж всього життя. У різні періоди піддаються ризикам різні сфери здоров'я. Check-Up програми допоможуть запобігти виникненню хронічних захворювань чи виявити певні захворювання на ранніх стадіях, щоб своєчасно почати лікування.

Комплексне обстеження для жінок в клініках Києва

Програми розроблені з урахуванням вікових ризиків на основі рекомендацій авторитетних міжнародних установ охорони здоров'я
20-30 років
30-40 років
40-50 років
старше 50 років
Повернутися
Жінкам від 20 до 30 років, які рідко проводять обстеження організму в профілактичних цілях, рекомендується провести діагностику організму за програмою First Check-Up 20. Це комплексне обстеження запобігає виникненню найбільш розповсюджених захворювань жінок молодого віку, таких як: онкозахворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом, небезпечних вірусів, що не мають вираженої симптоматики.
Для того, щоб оцінити стан свого організму і попередити захворювання, достатньо почати з базових аналізів, електрокардіограми та УЗД.
Жінки, що періодично проходять медичні огляди, достатньо буде обрати програму Regular Check-Up 20.
До 30 років регулярні чекапи достатнього проводити раз на 3 роки. Гінекологічні обстеження рекомендуються проводити щорічно.

Ви можете додати до програми додаткові обстеження при наявності хронічних, спадкових, професійних захворювань.
Повернутися
Для жінок 30-40 років, які вперше проходять комплексну діагностику здоров'я розроблена програма First Check-Up 30. Це комплексне обстеження покриває найбільш розповсюдженний ризики захворювань жінок цього віку, включаючи скрининги на приховані інфекції, онкологічні захворювання, розвиток цукрового діабету.
За результатами досліджень ви дізнаєтеся стан органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, жіночого здоров'я, а також свої персональні ризики, які варто тримати під контролем.
Для жінок, які в останні 5 років проходили повне обстеження розроблена програма обстеження Regular Check-Up 30. У разі активного сексуального життя рекомендується додати в програму інфекційну панель. Також обговоріть свої персональні ризики з лікарем, щоб визначити які вам показані додаткові тести.

До 40 років регулярні обстеження (чек ап) досить проходити раз на 2 роки. Огляд гінеколога рекомендований щорічно.
Повернутися
Жінкам після 40 років, які більше 5 років не проходили повне обстеження рекомендується програма First Check-Up 40. Це обстеження зачіпає всі основні системи організму і націлене на виявлення найбільш частих безсимптомних захворювань. У програму діагностики включені онкоскринінгу патологій, виявлення яких на ранніх стадіях дозволяє уникнути найбільш негативних наслідків. Докладний аналіз стану внутрішніх органів і систем дозволить визначити відхилення показників для своєчасної їх корекції.
Для щорічної діагностики рекомендована програма Regular Check-Up 40. За бажанням ви можете розширити цю програму додатковими тестами (див. Нижче).

На прийомі у терапевта обговоріть всі ваші скарги і сімейний анамнез, сформуйте свій персональний чекап, який дозволить вам контролювати ситуацію і нічого не упустити.
Повернутися
Жінкам після 50 років, які бажають оцінити всі можливі ризики для жінок цього віку рекомендується програма First Check-Up 50.
Після 50 років повну перевірку стану здоров'я варто робити не рідше, ніж раз на рік. У програмі Regular Check-Up 50 ми залишили тільки тести, які потрібно проходити щорічно всім жінкам цього віку. Якщо у вас є свідчення до додаткових досліджень ви можете їх додати в обстеження.

Оновлено: 1 жовтня 2022 р

Як проходить check-up

1

Підбір програми

Лікар-координатор Центру Check Up допоможе вам підібрати програму, що відповідає вашим потребам з урахуванням анамнезу і скарг.

2

Запис на діагностику

Ви зможете вибрати зручні для вас дні для відвідування медичного центру. Обстеження відбувається у 2 візити. Перший візит плануйте до обіду – ви здасте аналізи, пройдете діагностику та первинну консультацію спеціаліста, згідно вашої програми. Другий візит буде за кілька днів - тоді, коли ви отримаєте результати всіх досліджень.

3

Проходження обстеження

Здача аналізів виконується натщесерце. Вам потрібно прийти з баночкою з вранішньою сечею. У комплексних програмах для людей після 40 років спочатку проводиться консультація з терапевтом. Він може скорегувати програму якщо у вас будуть на те показання.

4

Звіт з комплексного обстеження організму

За підсумками обстеження ви отримаєте звіт з результатами лабораторних досліджень, висновками з УЗД та лікарів, рекомендаціями щодо способу життя та профілактики.

Правила підготовки до обстеження

Не нехтуйте правилами підготовки, щоб результати досліджень не містили значних похибок
Жінкам варто добре спланувати дати свого обстеження. Найкращий період для проходження гінекологічного обстеження – це перший тиждень після закінчення менструації.
Але, якщо виникли певні проблеми в стані здоров’я, необхідно звернутись до лікаря незалежно від фази менструального циклу.
Кваліфікація лікарів, наявність сучасної апаратури, виконання діючих методик недостатньо для відображення повної картини здоров'я пацієнта. Не менш важливим фактором є правильна підготовка пацієнта до здачі аналізу.
Перед обстеженням відмініть або обмежте:
Перед забором крові варто випити склянку води й слід поберегтися від стресів
  • прийом стероїдних та тиреоїдних гормонів
  • прийом сечогінних препаратів
  • прийом їжі (включаючи напої, газовану воду)
  • фізичну активність
  • паління
  • вживання жувальної гумки
  • фізичну та емоційну перенапругу
  • вживання алкоголю
  • прийом лікарських препаратів та БАДів
за 2 години
за 8 годин
за 24 години
за 48 годин

Відгуки клієнтів сервісу

про організацію комплексного обстеження
Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.

Задайте своє питання

Вигідні пакети комплексного обстеження організму жінок

Все программы
Повернутися
Все программы
Все программы
Все программы
Все программы