З'єднуємо з кращими лікарями України

Медичний супровід онлайн

Надаємо персональний супровід
Наші експерти - практикуючі лікарі, досвідчені діагности
Тільки з позиції доказової медицини
Спираємося на актуальні міжнародні стандарти

Переваги сервісу

Порівняння цін у клініках
Порівняти ціни у клініках просто – скрізь ідентична програма, за стандартами. Прозорі умови та ціни.
Вигідні програми
Вибирайте серед багатьох програм діагностики зі знижкою до 25%.
Повне обстеження за 1-2 візити
Для комплексного обстеження достатньо двох візитів до клініки, або навіть одного, якщо здати аналізи вдома. Також є можливість отримати консультацію лікаря онлайн.
Консультації у месенджері
Вибрати програму та записатися до лікаря вам допоможуть експерти з діагностики. Всі питання ви можете вирішити в зручному для вас режимі в месенджері.
Zero block
Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
create your own block from scratch
Оберіть своє місто
Не має твого міста?
Дивись пропозиції з
онлайн-супроводу

Онлайн-консультація лікаря
Консультують провідні лікарі кращіх закладів України

Вартість від 400 грн.
Залиште заявку
Оберіть спеціальність лікаря або вкажіть свої скарги
Підберіть лікаря
Менеджер Центру вам допоможе обрати лікаря та запише вас на консультацію
Пройдіть консультацію
За результатами консультації ви отримаєте висновок лікаря на email

Перевірте свої ризики
та стан здоров'я.
Персональний чек-ап.

Лікар розробить вашу програму обстеження та
за результатами аналізів надасть свої рекомендації.

Вартість послуги 550 грн.
Заповніть анкету
Вкажіть факти про вас та ваше здоров'я, опишіть ваши скарги. Опитування можна також пройти за телефоном.
Пройдіть дослідження
Здайте аналізи згідно призначення лікаря у зручній лабораторії. Результати досліджень відправте лікарю.
Отримай висновок лікаря
Пройди консультацію онлайн та отримай звіт про своє здоров'я та рекомендації з профілактики.

Рекомендації з профілактичного обстеження організму

Міста, де можна пройти повне обстеження організму в Україні

Навіщо потрібен Check-up

Повне обстеження організму для попередження розвитку небезпечних захворювань

Свідомість
Check-up - це комплексне обстеження, яке проводиться для повної оцінки стану здоров'я. Його проходять особи, які тримають контроль над своїм здоров'ям і проводять профілактику ризиків захворювань.
Ефективність
Результат чекапа - це виявлення захворювань на ранніх стадіях, наявності схильності до них, а також індивідуальні рекомендації з профілактики та лікування.
Своєчасність
Check-up дозволяє виключити або своєчасно виявити небезпечні захворювання, які протікають безсимптомно і вчасно вжити заходів щодо усунення відхилень.
Доказовість
Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує особам після 40 років проходити діагностику щорічно.
Розширені обстеження ми рекомендуємо тільки в разі наявності показань.

Відповіді на часті питання по чекапах

Що дає чек-ап здоровій людині?
Check-up - це той же самий медогляд, який до оптимізації охорони здоров'я нам доводилося проходити досить часто. Різниця лише в тому, що тепер ініціатором виконання повної діагностики організму стає сама людина, яка відповідально ставиться до свого здоров'я.

Медична статистика невблаганна: чим старшою стає людина, тим більше у нього діагностується захворювань. Часто хвороби не мають гострого початку і відразу переходять в хронічну форму. Самопочуття людини при цьому довгий час залишається задовільним, а симптоми, якщо і з'являються, то їх досить довгий час вдається ігнорувати.

Хто не пам'ятає фрази "Якщо ти прокинувся, і нічого не болить, значить помер"? У нормі у людини нічого боліти не повинно, навіть з урахуванням прожитих років і десятиліть. Зберігати гарне самопочуття просто, якщо берегти здоров'я змолоду. Адже чим раніше виявлена проблема, чим простіше її усунути, й тим менше негативних наслідків для організму.

Повне медичне обстеження, проведене 1 раз у рік, та своєчасна корекція виявлених змін, дозволяють людині зберігати відмінне самопочуття і високу фізичну активність протягом усього життя. Благо, витрати часу на проходження чек-апу мінімальні (в середньому регулярне обстеження це 2-3 години в клініці), а їх вартість доступна майже всім.

Які обстеження входять в чек-ап?
Чому чек-апи стали так популярні? Фактично - check-up - це типові програми, створені для здорових людей різної статі та віку. Такі типові програми зрозумілі людям без медичної освіти, що підвищує рівень їх компетентності в питаннях власного здоров'я і відповідальність за своє самопочуття. Корисні такі програми і лікарям, так як дають їм всі показники здоров'я, які необхідні для виявлення факторів ризику розвитку хронічних захворювань.

Чек-ап як типова програма створюється за певним планом. Залежно від певних ризиків здоров'я, що залежать від віку та статі людини, спадковості та інших чинників план обстежень може включати:
 • Лабораторні аналізи крові, сечі обов'язково.
 • Інструментальні дослідження (УЗД, ЕКГ, рентген, гастроскопія і ін.) В залежності від програми.
 • Огляд терапевта обов'язково.
 • Огляд гінеколога обов'язково для жінок.
 • Огляд уролога для чоловіків, починаючи з певного віку.
 • Консультації інших вузьких спеціалістів в залежності від програми.
Типова програма може змінюватися з урахуванням потреб людини. Відповідно, вона може бути розширена в індивідуальному порядку.

Також в програмах клінік на нашому сайті ви можете зустріти програми скринінгів. Це скорочені версії чекапів, необхідні для швидкого виявлення найбільш поширених захворювань на ранніх стадіях їх розвитку. Прикладом скринінгу є гістологічне дослідження мазків слизової шийки матки для діагностики раку шийки матки, ряд експрес-тестів для перевірки роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та інших органів.
Пройти чек ап, це довго?
Є різні програми чек-апів і різні підходи до їх проходженню. Людина, яка планує пройти повне медичне обстеження, може:

 • Самостійно вибрати програму, записатися на прийом в клініку на зручний для нього день і час. Такий варіант підходить для людей, добре знають про особливості свого організму та його потребах. Добре, що прихильність до здорового способу життя та біохакинг - це модний тренд. Якщо вибір програми викликає труднощі, можна запитати професійної поради у консультанта.
 • Прийти на консультацію до терапевта, який на підставі скарг та даних загального огляду складе план необхідних досліджень. У цьому випадку може бути використаний один зі стандартних check-up медичного центру, або ж розширена версія програми обстеження, куди додають додаткові аналізи, дослідження і консультації вузьких спеціалістів.
В середньому, пройти чек-ап можна за 1,5-3 години. Це відноситься і до тих програм, де крім терапевта включені 1-2 консультації інших лікарів. Час візиту бажано вибирати заздалегідь, щоб у лікарів клініки було зарезервовано час і не було затримок, пов'язаних з необхідністю очікування.

Розширені програми обстеження вимагають кілька великих тимчасових витрат. Часто раціональніше перенести консультації та обстеження на два дні. Наприклад, в перший день обстеження і консультація терапевта, в другий, коли будуть отримані всі результати і висновки, консультації вузьких спеціалістів. Ряд клінік пропонує проведення онлайн-консультацій з фахівцями за результатами програми комплексного обстеження. Це теж дуже зручно.

На тривалість обстеження може впливати такий фактор як наявність у клініки власної лабораторії. У великих медичних центрах результати лабораторних тестів готові через годину-півтори. У невеликих клініках отримати результати можна іноді і через 2-3 дні, отже, повторний візит в клініку може бути призначений після надходження даних з лабораторії.
Підготовка до обстеження та інтерпретація результатів
Підготовка потрібна. Характер підготовки визначається тими обстеженнями, які включені в програму комплексного обстеження всього організму. Про те, як підготуватися до проходження чек-апу, вам обов'язково розповість лікар-координатор під час запису в клініку. Іноді, для зручності клієнта, фахівці медичного центру відправляють пам'ятку в месенджер.

Отримавши результати на руки, ви не залишитеся один-на-один з цифрами і термінами. В обов'язковому порядку чек-ап завершується консультацією терапевта, рідше вузького спеціаліста, який роз'яснить незрозумілі моменти, поставить діагноз в разі виявлення захворювання, дасть рекомендації.

Як все проходить?
Ви вирішили пройти медичне обстеження з профілактичною метою. З чого почати?

Перш за все необхідно вирішити для себе, чи це буде повне обстеження організму або ж ви хочете досконало обстежити якусь із систем організму. Для жінок прикладом такого обстеження є гінекологічний чек-ап, для людей обох статей комплексне обстеження шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної або інших систем.

Визначившись з підходом, знайомимося з пропозиціями програм чек-апів. Якщо немає розуміння, яку з програм вибрати, можна піти іншим шляхом:

 • Вибрати відповідний медичний центр.
 • Надіслати заявку на програму, яка на ваш погляд найбільш відповідає вашій потребі.
 • Задати питання адміністратору медичного центру, який передзвонить вам для уточнення деталей, з його допомогою скорегувати вибір програми.
Якщо вибір клініки для вас не є принциповим або ж вибрати медичний центр вам складно, ви можете залишити заявку на безкоштовну консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті. З вами зв'яжеться наш експерт й проінформує вас з питань можливостей різних клінік, плюсів / мінусів для вас окремих програм.

З клінікою й програмою чек-апу визначились. Що далі? А далі все просто:

 • Вибираємо день і час обстеження.
 • Отримуємо від адміністратора рекомендації з підготовки до проходження чек-апу.
 • Приходимо в клініку до призначеного часу. Сечу на аналіз (а цей аналіз входить в більшість програми) збираємо у баночку та приносимо з собою.
 • Виконуємо дослідження, отримуємо результати та роз'яснення від лікаря.
Повторна консультація фахівця, яка проводиться за результатами обстеження, може проводитися онлайн. Також рекомендації та роз'яснення лікаря пацієнт за своїм бажанням може отримати в письмовому вигляді.

У тих випадках, коли в ході chek-up було виявлено захворювання, фахівці медичного центру пропонують провести додаткові тести, якщо вони необхідні, призначають лікування.
У чому цінність Check-up Центру для вас?
Чек-апи активно входять в наше повсякденне життя й стають невід'ємною її частиною. Програми таких обстежень, їх обсяг (кількість лабораторних аналізів та інструментальних тестів) та вартість значно відрізняються в різних клініках.

Ми зібрали всі пропозиції медичних центрів в одному місці з тим, щоб:

 • ви не витрачали час на пошуки потрібної інформації, а могли відразу бачити всі варіанти,
 • вибрати чек-ап і клініку для його проходження, які будуть максимально повно відповідати вашим завданням й очікуванням;
 • оперативно записатися на обстеження у відповідну дату та час.
До речі, ми розміщуємо актуальну інформацію про програми повного обстеження організму, які проводяться як в Україні, так і за кордоном. Тому здійснити повну медичну діагностику здоров'я тепер можна під час відпустки, не відриваючи дорогоцінні дні від довгоочікуваної поїздки.

Реєстрація на check-up за допомогою нашого сервісу безкоштовна. Наша мета - зібрати й розмістити актуальну інформацію, отримати зворотній зв'язок від клієнтів та на її основі створити рейтинг медичних центрів, що викликають найбільше довіри та найменше нарікань. Також, ми готові взяти на себе організацію вашого обстеження за кордоном.

Про Check-Up Центр

Check-Up центр створений професіоналами охорони здоров'я для людей, мотивованих на здоровий спосіб життя і вимогливих до свого здоров'я. Ми забезпечуємо дотримання стандартів в діагностиці здоров'я і робимо її доступною.

детальніше
Наші принципи
Ключовий принцип: ми працюємо для людей. Ми розповімо яка програма найкраще підійде вам і запропонуємо відповідний медичний центр.
Працюємо тільки з кращими діагностичними центрами. Ми знаємо все про лікарів і лабораторіях.
Наші методики від медицини 4Р - персоналізація (індивідуальний підхід до кожного пацієнта), предікція (виявлення схильності до розвитку захворювання), превентивність (запобігання появи захворювань), партисипативність (мотивована участь пацієнта).

Напишіть нам

© 2022 Check-Up Центр
Контакти
Інформація, що надана на сайті, не замінює консультацію лікаря.