Київська міська клінічна лікарня №4 на Солом'янці

Оплата послуг в медичному закладі. Ціни перевірено.
КМКЛ №4 сьогодні - це сучасна лікарня європейського рівня. Ми оснащені передовим медичним обладнанням та налаштовані виключно на результат - швидке одужання кожного пацієнта.

Наші лікарі та медперсонал докладуть максимум зусиль, щоб ваше лікування пройшло комфортно та ефективно.

Запрошуємо переконатися в цьому особисто!

Мостепан Тетяна Володимирівна
Директорка КМКЛ №4
 • Тетяна Мостепан

  Директорка КМКЛ №4

  Наша лікарня орієнтована виключно на пацієнта та його потреби. Ми робимо все можливе, щоб надати медичну допомогу найвищої якості, створити максимально комфортні та зручні умови для відвідувачів.


  Сьогодні КМКЛ №4 - це заклад європейського рівня, оснащений обладнанням провідних світових брендів. Сучасна техніка дозволяє нашим лікарям ставити точні діагнози та лікувати складні випадки.

  Ми розуміємо скепсис деяких пацієнтів щодо муніципальних клінік. Але КМКЛ №4 давно переросла ці стереотипи - тепер це сучасна лікарня європейського зразка з професійним колективом, готовим надати медичну допомогу на рівні кращих приватних клінік.


  Запрошуємо переконатися в цьому особисто! Ми поруч і завжди готові допомогти!

Київська міська клінічна лікарня №4

м. Київ, вул. Солом'янська, 17 - на мапі
Пн - Пт: 9.00 - 17.00
Сб - Нд: вихідний

КМКЛ №4 - багатопрофільна лікарня, що надає стаціонарне лікування та діагностику за широким спектром медичних напрямків. У складі закладу функціонують терапевтичні, хірургічні, урологічні, неврологічні, травматологічні та інші відділення. Тут доступна сучасна лабораторна і функціональна діагностика, відділення реабілітації.

Ліцензія згідно наказу МОЗУ №____від __.__.____
Профілактика здоров'я
Ми прагнемо зробити медичну допомогу доступною та якісною для кожного пацієнта. Наша команда професіоналів докладе максимум зусиль, щоб ви отримали саме ті послуги, яких потребуєте для збереження та відновлення здоров'я. Запрошуємо пройти комплексне обстеження та отримати рекомендації спеціалістів для профілактики захворювань.

Профілактичні медичні обстеження (check-up організму)

Як проходить чек-ап

1
Запис на обстеження організму
Залиште заявку, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами та допомогти обрати найбільш підходящу програму обстеження, а також записати вас на зручний для вас час.
2
Проходження обстеження
Під час проходження програми ви пройдете комплексні дослідження та консультації з нашими спеціалістами. Кожна послуга заброньована на відповідний час, щоб ви не витрачали час на очікування. У перший візит вам потрібно буде бути натщесердце, щоб здати аналізи крові.
3
Результати аналізів
Залежно від складу показників крові результати будуть готові протягом 1-2 днів. Ми надішлемо вам результати на вашу електронну пошту.
4
Підсумкова консультація з лікарем
Під час другого візиту, після отримання результатів досліджень, ви зустрінетеся з лікарем, який огляне ваші результати та надасть вам висновок з обстеження. Лікар також розгляне всі ваші питання та обговорить подальші кроки, які вам рекомендується вжити на основі отриманих даних.

Задати питання

Провідні спеціалісти лікарні

Відділення внутрішніх хвороб
"Ми пишаємося тим, що надаємо пацієнтам сучасну високоякісну терапевтичну допомогу з використанням новітніх методів діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів", - Людмила Родіонова, завідувачка відділення, Заслужений лікар України.

Про відділення:
 • 9 лікарів, серед яких 3 лікарі вищої категорії, 12 медсестер
 • 60 ліжок в 14 палатах
 • Сучасне діагностичне обладнання: УЗД апарати, рентген, ендоскопічні комплекси, апаратура для ЕКГ
 • Власна лабораторія виконує понад 100 видів аналізів
 • Тісна співпраця з НМУ ім. Богомольця
На базі нашого відділення пацієнти можуть отримати повне обстеження і якісне лікування хвороб органів травлення, дихання, ендокринної та серцево-судинної системи.
Відділення внутрішніх хвороб розташоване на 6 поверсі лікувального корпусу В.
Запрошуємо пройти обстеження на базі нашого відділення!

Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.