Оплата послуг в медичному закладі. Ціни перевірено.

Медичний центр Healthy & Happy

Медичний центр Healthy & Happy

вул. Саксаганського, 39А | М Площа Українських Героїв
просп. Берестейський (Перемоги), 65 | М Нивки
дивитися на мапі

Лікувально-діагностичний центр Healthy&Happy - це мережа багатопрофільних медичних закладів у Києві, які надають комплексні поліклінічні послуги найвищого рівня. Наші досвідчені лікарі спеціалізуються на терапії, гінекології, хірургії, педіатрії, неврології та інших напрямках. Ми використовуємо сучасні методи діагностики й лікування та новітнє обладнання. Центри пропонують консультації, лабораторні дослідження, виклик лікаря додому та інші послуги у зручних локаціях столиці.

Провідні спеціалісти

Задати питання

Як проходить чек-ап

1
Запис на обстеження організму
Залиште заявку, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами та допомогти обрати найбільш підходящу програму обстеження, а також записати вас на зручний для вас час.
2
Проходження обстеження
Під час проходження програми ви пройдете комплексні дослідження та консультації з нашими спеціалістами. Кожна послуга заброньована на відповідний час, щоб ви не витрачали час на очікування. У перший візит вам потрібно буде бути натщесердце, щоб здати аналізи крові.
3
Результати аналізів
Залежно від складу показників крові результати будуть готові протягом 1-2 днів. Ми надішлемо вам результати на вашу електронну пошту.
4
Підсумкова консультація з лікарем
Під час другого візиту, після отримання результатів досліджень, ви зустрінетеся з лікарем, який огляне ваші результати та надасть вам висновок з обстеження. Лікар також розгляне всі ваші питання та обговорить подальші кроки, які вам рекомендується вжити на основі отриманих даних.

Медичний центр на Саксаганського

вул. Саксаганського, 39А | М Площа Українських Героїв
Пн – Пт: з 7:30 до 18:00
Сб: з 8:00 до 16:00
Нд: з 9:00 до 14:00

Медичний центр на Саксаганського (вул. Саксаганського, 39А):
Провідний центр мережі в історичному центрі Києва. Тут працює понад 200 співробітників, серед яких близько 80 досвідчених лікарів. Центр оснащений сучасним обладнанням для якісної діагностики та малоінвазивної хірургії.

Ліцензія видана ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ» МОЗ України АЕ №282859 від 24.10.2013 року

Медичний центр на Берестейському

просп. Берестейський (Перемоги), 65
ПН-ПТ: 08:00-20:00
СБ: 09:00-16:00

Медичний центр на Берестейському (просп. Берестейський, 65):
Сучасна клініка поблизу метро "Нивки" та нових житлових комплексів. Надає широкий спектр медичних послуг для дорослих, включаючи хірургічний стаціонар та реабілітацію. Має потужну діагностичну базу та кваліфікованих лікарів.

Ліцензія видана ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ» МОЗ України АЕ №282859 від 24.10.2013 року
Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.
Інформація, що надана на сайті, не замінює консультацію лікаря.
Щоб сайт працював належним чином, ми використовуємо файли cookie. Це те, що всі роблять, але ми повинні попередити вас :) Залишаючись на сайті, ви підтверджуєте, що згодні.
OK