Наші експерти - практикуючі лікарі, досвідчені діагности
Тільки з позиції доказової медицини
Спираємося на актуальні міжнародні стандарти
Оплата послуг в медцентрі. Ціни перевірено.
Життя сучасної жінки дуже насичене. І часто у цій метушні дуже легко пропустити важливі сигнали, які посилає організм. Перебудова організму супроводжує жінку упродовж всього життя. У різні періоди піддаються ризикам різні сфери здоров'я. Check-Up програми допоможуть запобігти виникненню хронічних захворювань чи виявити певні захворювання на ранніх стадіях, щоб своєчасно почати лікування.

Комплексне обстеження для жінок

Програми розроблені з урахуванням вікових ризиків на основі рекомендацій авторитетних міжнародних установ охорони здоров'я
Медичний центр «КардіоЛайн»
м.Володимир-Волинський, вул. Драгоманова, 38
20-30 років
30-40 років
40-50 років
старше 50 років
Все программы
Жінкам від 20 до 30 років, що регулярно відвідають гінеколога рекомендується провести діагностику організму за програмою First Check-Up 20. Це комплексне обстеження запобігає виникненню найбільш розповсюджених захворювань жінок молодого віку: онкозахворювань та небезпечних вірусів, що не мають вираженої симптоматики.
Для того, щоб оцінити стан свого організму і попередити захворювання, достатньо почати з базових аналізів, електрокардіограми та УЗД.
Тим, хто проходив повне обстеження організму рекомендується раз на 2-3 роки проводити загальне комплексне обстеження - програму Regular Check-Up 20.
Додатково, рекомендуються щорічно проходити огляд гінеколога.
Під час регулярного обстеження, при наявності ризиків хронічних, спадкових чи професійних захворювань, варто обговорити з лікарем можливість додати специфічні дослідження.
Все программы
Для жінок 30-40 років, які вперше проходять комплексну діагностику здоров'я розроблена програма First Check-Up 30. Це комплексне обстеження покриває найбільш розповсюдженний ризики захворювань жінок цього віку, включаючи скрининги на приховані інфекції, онкологічні захворювання, розвиток цукрового діабету.
За результатами досліджень ви дізнаєтеся стан органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, жіночого здоров'я, а також свої персональні ризики, які варто тримати під контролем.
Ця програма не містить огляд гінеколога, тому його варто пройти додатково.
Тим, хто проходив повне обстеження організму рекомендується раз на 2-3 роки проводити загальне комплексне обстеження - програму Regular Check-Up 30.
Додатково, рекомендуються щорічно проходити огляд гінеколога.
Під час регулярного обстеження, при наявності ризиків хронічних, спадкових чи професійних захворювань, варто обговорити з лікарем можливість додати специфічні дослідження.
Все программы
Жінкам після 40 років, рекомендується програма First Check-Up 40. Це обстеження зачіпає всі системи організму, що мають ризики розвитку захворювань у цьому віці. У програму діагностики включені онкоскринінгу патологій, виявлення яких на ранніх стадіях дозволяє уникнути найбільш негативних наслідків. Докладний аналіз стану внутрішніх органів і систем дозволить визначити відхилення показників для своєчасної їх корекції. Додатково пройдіть гінеколога та скринінг на рак шийки матки.
Для щорічної діагностики рекомендована програма Regular Check-Up 40. За бажанням та узгодженням з лікарем ви можете розширити цю програму додатковими дослідженнями.
Все программы
Жінкам після 50 років, які бажають оцінити всі можливі ризики для свого віку рекомендується програма First Check-Up 50. Це збалансована програма, яка не мстить завих аналізів та гіпердіагностики. Не забудьте додатково пройти гінеколога та скринінг на рак шийки матки.
Після 50 років перевірку стану здоров'я варто робити не рідше, ніж раз на рік. У програмі Regular Check-Up 50 ми залишили тільки тести, які потрібно проходити щорічно всім жінкам цього віку. Якщо у вас є призначення додаткових досліджень, повідомьте нас про це й ми відкорегуємо вашу програму обстеження організму.

Оновлено: 11 серпня 2022 р.

Як проходить check-up

1

Підбір програми

Лікар-координатор Центру Check Up допоможе вам підібрати програму, що відповідає вашим потребам з урахуванням анамнезу і скарг.

2

Запис на діагностику

Ви зможете вибрати зручні для вас дні для відвідування медичного центру. Обстеження відбувається у 2 візити. Перший візит плануйте до обіду – ви здасте аналізи, пройдете діагностику та первинну консультацію спеціаліста, згідно вашої програми. Другий візит буде за кілька днів - тоді, коли ви отримаєте результати всіх досліджень.

3

Проходження обстеження

Здача аналізів виконується натщесерце. Вам потрібно прийти з баночкою з вранішньою сечею. У комплексних програмах для людей після 40 років спочатку проводиться консультація з терапевтом. Він може скорегувати програму якщо у вас будуть на те показання.

4

Звіт з комплексного обстеження організму

За підсумками обстеження ви отримаєте звіт з результатами лабораторних досліджень, висновками з УЗД та лікарів, рекомендаціями щодо способу життя та профілактики.

Правила підготовки до обстеження

Не нехтуйте правилами підготовки, щоб результати досліджень не містили значних похибок
Жінкам варто добре спланувати дати свого обстеження. Найкращий період для проходження гінекологічного обстеження – це перший тиждень після закінчення менструації.
Але, якщо виникли певні проблеми в стані здоров’я, необхідно звернутись до лікаря незалежно від фази менструального циклу.
Кваліфікація лікарів, наявність сучасної апаратури, виконання діючих методик недостатньо для відображення повної картини здоров'я пацієнта. Не менш важливим фактором є правильна підготовка пацієнта до здачі аналізу.
Перед обстеженням відмініть або обмежте:
Перед забором крові варто випити склянку води й слід поберегтися від стресів
 • прийом стероїдних та тиреоїдних гормонів
 • прийом сечогінних препаратів
 • прийом їжі (включаючи напої, газовану воду)
 • фізичну активність
 • паління
 • вживання жувальної гумки
 • фізичну та емоційну перенапругу
 • вживання алкоголю
 • прийом лікарських препаратів та БАДів
за 2 години
за 8 годин
за 24 години
за 48 годин
Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.

Задайте своє питання

Вигідні пакети з комплексної діагностики

Медичний центр «КардіоЛайн»
м.Володимир-Волинський, вул. Драгоманова, 38
Все программы
Не підходять стандартні програми?
Складемо для вас персональну програму.

Інструментальні дослідження (УЗД, КТ та ін.)

Електрокардіограма (ЕКГ) з описом
150 грн.
Виключення розвитку ішемічної хвороби серця, вад серця, аритмії.
УЗД молочних залоз
170 грн.
Діагностика новоутворень (кіст, пухлин). Скринінг на рак грудей.
УЗД органів малого тазу
220 грн.

Виявлення патологій в органах малого таза (сечовий міхур, яєчники, матка і шийка матки, маткові труби).

Лабораторні дослідження (аналізи)

Глюкоза крові
110 грн.
Скринінг на переддіабет, діабет. Показаний при наявності надлишкової ваги або спадковості з цукровим діабетом.
Тиреотропний гормон (ТТГ) 
180 грн.
Рекомендується при наявності спадковості - порушення функцій щитовидної залози або неспеціфічних клінічних проявів (слабкість, стомлюваність, надмірна вага, сухість шкіри, випадання волосся).
Ліпідограма (ліпопротеїди фракційно)
300 грн.
Співвідношення ліпопротеїдів показує ризик розвитку атеросклерозу.
Показати все
УЗД щитовидної залози
160 грн.
Виявлення новоутворень (кіст, пухлин), вузлів, аутоімунних процесів.
Рекомендований для профілактики раз в 5 років у віці до 50 років, раз в 2 роки - після 50 років, людям з факторами ризику - щороку.
УЗД черевної порожнини
250 грн.
Виявлення патологій органів шлунково-кишкового тракту (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки).
Вірус гепатиту B (HBV), HBsAg
170 грн.
Скринінг інфікування вірусом гепатиту В при відсутності симптомів хвороби та виявлення набутого імунітету.
Вірус гепатиту C, антитіла сумарні (anti-HCV)
170 грн.
Скринінг інфікування вірусом гепатиту C або раніше перенесеної інфекції
С-реактивний білок ультрачутливий
120 грн.
Маркер запального процесу в організмі
Вітамін D 25-ОН (25-гідроксихолекальциферол)
540 грн.
Виявлення дефіциту вітаміну D в організмі.
Пакет "Печінкові проби"
620 грн.
Діагностика порушень функцій печінки. До складу пакету входять: АЛТ, АСТ, ГГТ, лужна фосфотаза, альбумін, білірубін фракційно.
Пакет "Ниркові проби"
365 грн.
Діагностика порушень функцій нирок. До складу пакету входять: креатинін, загальний білок, сечовина, сечова кислота.
Аналіз калу на приховану кров
130 грн.
Скринінг на колоректальний рак (товста і пряма кишка)
Гомоцистеїн
545 грн.
Використовується при вторинному скринінгу серцево-судинних ризиків (атеросклерозу).
Ферритин
210 грн.
Д-димер
180 грн.
Антистрептолізин-О (АСЛ-О)
180 грн.

Клініки для обстеження організму у Волинській області

Медичний центр КардіоЛайн
м.Володимир-Волинський, вул. Драгоманова, 38

Діагностика здоров'я жінки

Коли жінкам рекомендується проходити онкоскринінг
Провідні організації в розвинених країнах по боротьбі з онкологією, а також Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) використовують рекомендації Цільової групи з профілактичних послуг США (USPSTF). Ранню діагностику раку експерти рекомендують проводити тільки в тих випадках, коли її ефективність доведена і потенційна користь перевищує можливу шкоду від обстеження. Кожній жінці варто пройти онкоcкрінінг таких видів онкопатології як: рак молочної залози, рак шийки матки, колоректальний рак (товстої і прямої кишки).
Жінкам, що знаходяться у високій групі ризику онкозахворювань, рекомендується проводити скринінг на рак яєчників та рак легень відповідно до наявних ризиків.
Дотримуючись всіх рекомендацій, можна запобігти розвитку хвороби і зупинити патологічний процес. У таблиці наведено дані за віковими групами та онкопатологіями, яким показана рання діагностика.
Профілактичні обстеження для жінок
З віком турбота про жіноче здоров’я набуває важливого значення. Проходження щорічного медичного огляду стає життєвою необхідністю. Після 40 значно зростає ризик тяжких захворювань, які можна попередити, своєчасно виявивши ризики. Втома, погане самопочуття, болі невизначеного характеру, порушення сну, ваги, перепади настрою – привід пройти комплексне обстеження організму. Для цього створені Check-up програми для жінок, які адаптовані до вікових особливостей організму, включають всі необхідні дослідження, дають можливість отримати оцінку стану організму. Ваш особистий лікар буде керуватися цими результатами для подальшого забезпечення Вашого здоров’я.

Що являє собою жіночий скринінг?
Скринінг - це метод експрес-діагностики захворювань з високим ризиком розвитку у певної групи пацієнтів. Прикладом такої експрес-діагностики є проведення ПАП-тесту у жінок для раннього виявлення раку шийки матки. Для скринінгу обирається метод обстеження, який при відносно невисокій вартості дозволяє швидко отримати достовірні результати.

Захворювання, виявлене в ході скринінгового дослідження, вимагає подальшого обстеження для підтвердження діагнозу, визначення ступеня й стадії патологічного процесу, виявлення можливих супутніх порушень здоров'я. Якщо ж дані експрес-тесту негативні, то можна планувати профілактичне обстеження на наступний рік та ні про що не турбуватися.

У скринінг жіночого здоров'я входить:

 • Огляд гінеколога.

 • Мікроскопія мазка вагінального виділення для дослідження вагінальної флори (інфекцій піхви).

 • Аналіз на цитологію для виявлення фонових, передракових й ракових захворювань шийки матки. Може проводитися в двох варіантах: мікроскопічне дослідження мазків з метою виявлення атипових (змінених) клітин та ПАП-тест (аналіз Папаніколау).

 • УЗД органів малого тазу.

 • Кольпоскопія, дослідження каналу шийки матки за допомогою спеціального приладу - кольпоскопу.

 • Аналіз крові на онкомаркери, специфічні для пухлин речовини, які виділяються раковими клітинами й в нормі нехарактерні для організму людини.

Розроблено кілька програм онкоскринінгу для жінок. Вибір підходящої програми визначається віком жінки та наявними в її організмі змінами. Не секрет, наприклад, що фонові зміни шийки матки протягом років чи десятиліть підлягають спостереженню. Й тільки при появі реального ризику розвитку раку призначається лікування. Найбільш відповідну програму може порадити лікар-гінеколог за результатами первинного огляду.
Що таке жіночий чек-ап і в яких ситуаціях він необхідний?
На відміну від скринінгу, де діагностика передбачає виявлення обмеженої кількості загрожуючих життю захворювань, check-up - це повне профілактичне обстеження жіночого здоров'я. Проходити такий медогляд рекомендують з періодичністю 1 раз на рік для того, щоб своєчасно виявити зміни в роботі органів та систем, скорегувати порушення за допомогою зміни способу життя, прийому ліків, відвідування фізіотерапевтичних процедур, бальнео- або курортолікування. Так, ліки - це не єдиний із способів відновлення здоров'я й відмінного самопочуття в тих випадках, коли захворювання виявлено на ранніх етапах його розвитку.

Програми жіночих чек-апів в більшості своїй включають комплексне гінекологічне обстеження, а також виконання:

 • Загального аналізу крові та сечі.
 • Біохімічного аналізу крові. При цьому обсяг дослідження може змінюватися в залежності від цілей конкретної програми. Це можуть бути показники функціонування печінки і нирок, визначення рівня холестерину і ліпопротеїдів крові, тиреотропного та інших гормонів, онкомаркерів.
 • ЕКГ.
 • УЗД. Обсяг ультразвукового обстеження знову ж визначається завданнями конкретної програми. Це може бути гінекологічне УЗД або ж УЗД всього організму.

Профілактичне обстеження жінок в стандартних програмах включає консультацію гінеколога та терапевта, в розширених - також гастроентеролога, невролога, кардіолога або інших вузьких фахівців.
Скільки коштує комплексне обстеження для жінок?
Ціни на повне гінекологічне обстеження й комплексне обстеження жіночого здоров'я варіюють в широких межах. Вартість скринінгів, що включають тільки мінімально-необхідні аналізи (жіночій онкоскринінг або діагностика раку грудей), в середньому коштують близько 1000 гривень. Гінекологічні комплексні чек-апи в Україні коштують від 2 тис. грн.

Чим більше обстежень та консультацій вузьких фахівців входить в програму профілактичного огляду, тим дорожче. Програми жіночого check-up, які передбачають проведення УЗД, відносяться до числа бюджетних. Включення в план обстеження комп'ютерної або магнітно-резонансної томографії (КТ та МРТ) відразу значно підвищує вартість.

Дорога програма не завжди краще бюджетної, так як обсяг проведеної діагностики визначається наявністю показань й факторів ризику у конкретної людини в залежності від її статі і віку. Так, наприклад, в 20 років жінці може бути досить скринінгу, тоді як після 55 років без розширеного переліку обстежень не обійтися. Розширена програма жіночого чек-апу за ціною доступна широкому колу людей. Середня її вартість складає близько 5 тис. Грн.

Проводяться check-up і за кордоном. Власне, звідти й прийшов до нас цей метод організації профілактичних медоглядів. Оптимальне співвідношення ціни та якості проведення жіночих, універсальних і спеціалізованих діагностичних програм в медичних центрах Туреччини. Тривалість проходження check-up в клініках Стамбула в більшості програм не перевищує одного дня, так що повну діагностику здоров'я можна легко поєднати з відпочинком на морі або туристичною поїздкою. Вартість повних профілактичних оглядів в турецьких клініках обійдеться в середньому в 1000-1500 доларів.
© 2022 Check-Up Центр
Інформація, що надана на сайті, не замінює консультацію лікаря.
Щоб сайт працював належним чином, ми використовуємо файли cookie. Це те, що всі роблять, але ми повинні попередити вас :) Залишаючись на сайті, ви підтверджуєте, що згодні.
OK