Пройдіть комплексне обстеження за 1 день

Кращі діагностичні центри Черкас.
Залиште заявку і ми підберемо для вас програму.
Наші експерти - практикуючі лікарі, досвідчені діагности
Тільки з позиції доказової медицини
Спираємося на актуальні міжнародні керівництва
Наш сервіс безкоштовний для пацієнтів
Регулярні медичні огляди (чек-апи) можуть допомогти виявити проблеми зі здоров'ям до їх виникнення. Вони також дозволяють знайти захворювання на ранньому етапі, коли ваші шанси на лікування і одужання вище. Проходячи правильні обстеження, ви вживаєте кроки, які підвищують ваші шанси на більш довге і здорове життя.

На вибір програми обстеження впливають ряд факторів - ваш вік, стан здоров'я, сімейний анамнез, спосіб життя (в тому числі харчування, фізична активність, куріння й вживання алкоголю) та інші.
Ми допоможемо вам розібратися з безліччю програм обстежень, пропонованих в медичних центрах Черкас.
В каталозі пакетів check-up ви можете підібрати програми для свого віку, дізнатися які скринінги для вас найбільш корисні, відправити заявку в обрану вами клініку або вибрати програму за допомогою експерта Check-Up Центру.

Для ознайомлення з медичними центрами та чек-апамі в вашому місті перейдіть на сторінку для чоловіків або для жінок.

Пройти обстеження організму в Черкасах

Комплексні програми діагностики здоров'я жінок
Комплексні програми діагностики здоров'я чоловіків
Ціни на обстеження для чоловіків - від 760 грн.
Ціни на обстеження для жінок - от 920 грн.

Де пройти Check-up в Черкасах


Навіщо потрібен Check-up

Повне обстеження організму для запобігання розвитку небезпечних захворювань

Свідомість
Check-up - це комплексне обстеження, яке проводиться для повної оцінки стану здоров'я. Його проходять особи, які тримають контроль над своїм здоров'ям і проводять профілактику ризиків захворювань.
Ефективність
Результат чекапа - це виявлення захворювань на ранніх стадіях, наявності схильності до них, а також індивідуальні рекомендації з профілактики та лікування.
Своєчасність
Check-up дозволяє виключити або своєчасно виявити небезпечні захворювання, які протікають безсимптомно і вчасно вжити заходів щодо усунення відхилень.
Доказовість
Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує особам після 40 років проходити діагностику щорічно.
Розширені обстеження ми рекомендуємо тільки в разі наявності показань.

Як пройти обстеження

1

Вибір програми

Ви залишаєте заявку. Вам передзвонить консультант та допоможе зробити вибір програми чекапа.
2

Запис на час

Адміністратор обраного Мед.центру запише вас на зручний вам день.

3

Обстеження

Ви приходите в медичний центр у призначений час. Лікар-куратор супроводить вас по кабінетах без черг.

4

Звіт про check-up

Ви отримуєте докладний звіт про ваше здоров'я з результатами аналізів й діагностики, та рекомендаціями лікарів.

Запишитесь на обследование
Для записи на check-up оставьте ваши контакты.
Вам перезвонит консультант по диагностике.
Ваше здоровье в ваших руках!
Заказать обратный звонок
Пожалуйста, оставьте ваше имя и номер телефона.
Вам перезвонит консультант по диагностике.
Ваше здоровье в ваших руках!


Відповіді на часті питання по чекапах

Що дає чек-ап здоровій людині?
Check-up - це той же самий медогляд, який до оптимізації охорони здоров'я нам доводилося проходити досить часто. Різниця лише в тому, що тепер ініціатором виконання повної діагностики організму стає сама людина, яка відповідально ставиться до свого здоров'я.

Медична статистика невблаганна: чим старшою стає людина, тим більше у нього діагностується захворювань. Часто хвороби не мають гострого початку і відразу переходять в хронічну форму. Самопочуття людини при цьому довгий час залишається задовільним, а симптоми, якщо і з'являються, то їх досить довгий час вдається ігнорувати.

Хто не пам'ятає фрази "Якщо ти прокинувся, і нічого не болить, значить помер"? У нормі у людини нічого боліти не повинно, навіть з урахуванням прожитих років і десятиліть. Зберігати гарне самопочуття просто, якщо берегти здоров'я змолоду. Адже чим раніше виявлена проблема, чим простіше її усунути, й тим менше негативних наслідків для організму.

Повне медичне обстеження, проведене 1 раз у рік, та своєчасна корекція виявлених змін, дозволяють людині зберігати відмінне самопочуття і високу фізичну активність протягом усього життя. Благо, витрати часу на проходження чек-апу мінімальні (в середньому регулярне обстеження це 2-3 години в клініці), а їх вартість доступна майже всім.

Які обстеження входять в чек-ап?
Чому чек-апи стали так популярні? Фактично - check-up - це типові програми, створені для здорових людей різної статі та віку. Такі типові програми зрозумілі людям без медичної освіти, що підвищує рівень їх компетентності в питаннях власного здоров'я і відповідальність за своє добре самопочуття. Корисні такі програми і лікарям, так як дають фахівцеві всі показники здоров'я, які необхідні для виявлення факторів ризику розвитку хронічних захворювань.

Чек-ап як типова програма створюється за певним планом. Залежно від потреби тієї чи іншої групи населення, під потреби якої «заточена» конкретна програма, план обстежень може включати:

 • Лабораторні аналізи крові, сечі обов'язково.
 • Інструментальні дослідження (УЗД, ЕКГ, рентген, гастроскопія і ін.) В залежності від програми.
 • Огляд терапевта обов'язково.
 • Огляд гінеколога обов'язково для жінок.
 • Огляд уролога для чоловіків, починаючи з певного віку.
 • Консультації інших вузьких фахівців в залежності від програми.
Типова програма може змінюватися з урахуванням потреб людини. Відповідно, вона може бути розширена в індивідуальному порядку.

Також в програмах клінік на нашому сайті ви можете зустріти програми скринінгів. Це скорочені версії чекапов, необхідні для швидкого виявлення найбільш поширених захворювань на ранніх стадіях їх розвитку. Прикладом скринінгу є гістологічне дослідження мазків-відбитків слизової шийки матки для діагностики раку шийки матки, ряд експрес-тестів для перевірки роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та інших органів.
Пройти чек ап, це довго?
Є різні програми чек-апів і різні підходи до їх проходженню. Людина, що планує пройти повне медичне обстеження, може:

 • Самостійно вибрати програму, записатися на прийом в клініку на зручний для нього день і час. Такий варіант підходить для людей, добре обізнаних про особливості свого тіла та його потребах. Благо, лайф-хакинг й прихильність до здорового способу життя - це модний тренд. Якщо вибір програми викликає труднощі, можна запитати професійної ради у консультанта.
 • Прийти на консультацію до терапевта, який на підставі скарг та даних загального огляду складе план необхідних досліджень. У цьому випадку може бути використаний один зі стандартних check-up медичного центру, або ж розширена версія програми обстеження, куди додають додаткові аналізи, дослідження і консультації вузьких фахівців.
В середньому, пройти чек-ап можна за 1,5-3 години. Це відноситься і до тих програм, де крім терапевта включені консультації 1-2 вузьких фахівців. Час візиту бажано вибирати заздалегідь, щоб у фахівців клініки було зарезервовано час і не було затримок, пов'язаних з необхідністю очікування.

Розширені програми обстеження вимагають кілька великих тимчасових витрат. Часто раціональніше рознести консультації та обстеження на два дні. Наприклад, в перший день обстеження і консультація терапевта, в другій, коли будуть отримані всі результати і висновки, консультації вузьких фахівців. Ряд клінік пропонує проведення онлайн-консультацій з фахівцями за результатами програми комплексного обстеження. Це теж дуже зручно.

На тривалість обстеження може впливати такий фактор як наявність у клініки власної лабораторії. У великих медичних центрах результати лабораторних тестів готові через годину-півтори. У невеликих клініках отримати результати можна іноді і через 2-3 дні, отже, повторний візит в клініку може бути призначений після надходження даних з лабораторії.
Підготовка до обстеження та інтерпретація результатів
Підготовка потрібна. Характер підготовки визначається тими обстеженнями, які включені в програму комплексного обстеження всього організму. Про те, як підготуватися до проходження чек-апу, вам обов'язково розповість лікар-координатор під час запису в клініку. Іноді для зручності клієнта фахівці медичного центру відправляють пам'ятку в месенджер.

Отримавши результати на руки, ви не залишитеся один-на-один з цифрами і термінами. В обов'язковому порядку чек-ап завершується консультацією терапевта, рідше вузького фахівця, який роз'яснить незрозумілі моменти, поставить діагноз в разі виявлення захворювання, дасть рекомендації.

Як все проходить?
Ви вирішили пройти медичне обстеження з профілактичною метою. З чого почати?

Перш за все необхідно вирішити для себе, чи це буде повне обстеження організму або ж ви хочете прицільно обстежувати якусь із систем організму. Для жінок прикладом такого прицільного обстеження є гінекологічний чек-ап, для людей обох статей комплексне обстеження шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної або інших систем.

Визначившись з підходом, знайомимося з пропозиціями програм чек-апів. Якщо немає розуміння, яку з програм вибрати, можна піти іншим шляхом:

 • Вибрати відповідний медичний центр.
 • Надіслати заявку на програму, яка на ваш погляд найбільш відповідає вашим завданням.
 • Задати питання адміністратору медичного центру, який передзвонить вам для уточнення деталей, з його допомогою скорегувати вибір програми.
Якщо вибір клініки для вас не є принциповим або ж вибрати медичний центр вам складно, ви можете залишити заявку на безкоштовну консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті. З вами зв'яжеться наш експерт й проінформує вас з питань можливостей різних клінік, плюсів / мінусів для вас окремих програм.

З клінікою й програмою чек-апу визначились. Що далі? А далі все просто:

 • Вибираємо день і час обстеження.
 • Отримуємо від адміністратора рекомендації з підготовки до проходження чек-апу.
 • Приходимо в клініку до призначеного часу. Сечу на аналіз (а цей аналіз входить в більшість програми) збираємо у баночку та приносимо з собою.
 • Виконуємо дослідження, отримуємо результати та роз'яснення від лікаря.
Повторна консультація фахівця, яка проводиться за результатами обстеження, може проводитися онлайн. Також рекомендації та роз'яснення лікаря пацієнт за своїм бажанням може отримати в письмовому вигляді.

У тих випадках, коли в ході chek-up було виявлено захворювання, фахівці медичного центру пропонують провести додаткові тести, якщо вони необхідні, призначають лікування.
У чому цінність Check-up Центру для вас?
Чек-апи активно входять в наше повсякденне життя й стають невід'ємною її частиною. Програми таких обстежень, їх обсяг (кількість лабораторних аналізів та інструментальних тестів) та вартість значно відрізняються в різних клініках.

Ми зібрали всі пропозиції медичних центрів в одному місці з тим, щоб:

 • ви не витрачали час на пошуки потрібної інформації, а могли відразу бачити всі варіанти,
 • вибрати чек-ап і клініку для його проходження, які будуть максимально повно відповідати вашим завданням й очікуванням;
 • оперативно записатися на обстеження на відповідні вам дату та час.
До речі, ми розміщуємо актуальну інформацію про програми повного обстеження організму, які проводяться як в Україні, так і за кордоном. Так що провести повну медичну діагностику здоров'я тепер можна під час відпустки, не відриваючи дорогоцінні дні від поїздки на море, в гори або на екскурсійний тур по світу.

Реєстрація на check-up за допомогою нашого сервісу не буде вам коштувати зовсім нічого. Наша мета - зібрати й розмістити актуальну інформацію, отримати зворотній зв'язок від клієнтів та на її основі створити рейтинг медичних центрів, що викликають найбільше довіри та найменше нарікань. Також, ми готові взяти на себе організацію вашого обстеження за кордоном.

Хто мИ

Check-Up центр створений професіоналами охорони здоров'я для людей, мотивованих на здоровий спосіб життя і вимогливих до свого здоров'я. Ми забезпечуємо дотримання стандартів в діагностиці здоров'я і робимо її доступною.

детальніше
Наші принципи
Ключовий принцип: ми працюємо для людей. Ми розповімо яка програма найкраще підійде вам і запропонуємо відповідний медичний центр.
Працюємо тільки з кращими діагностичними центрами. Ми знаємо все про лікарів і лабораторіях.
Наші методики від медицини 4Р - персоналізація (індивідуальний підхід до кожного пацієнта), предікція (виявлення схильності до розвитку захворювання), превентивність (запобігання появи захворювань), партисипативність (мотивована участь пацієнта).
Напишіть нам