Програми check-up для чоловіків

Все программы

Програми check-up для жінок

Все программы

Обстеження для дитини

Все программы

Оновлено: 26 липня 2022 р

Як проходить check-up в ADONIS

1
Запис на діагностику
Залиште заявку. Вам передзвонить адміністратор мережі медичних центрів ADONIS, ви підберете зручні для вас день і час, а також філію та зробите запис на обстеження.
2
Прийом терапевта
В медичному центрі ви проходите консультацію терапевта, який визначає чи потрібно вам розширити програму обстеження. В деяких програмах терапевт приймає вже після проходження всіх досліджень.
3
Проходження програми
За програмою ви проходите лабораторну та інструментальну діагностику (УЗД, ЕКГ та ін.). Далі пацієнта обстежують вузькі фахівці відповідно до обраної програми: уролог, гінеколог, ендокринолог, невролог, гастроентеролог.
4
Результати аналізів
Залежно від складу показників результати аналізів будуть готові через 1-6 діб. Результати ви отримаєте на електронну пошту.
5
Підсумкова консультація з терапевтом
У другій візит, після отримання результатів досліджень ви проходите повторну консультацію лікаря, отримуєте висновок з обстеження та обговорюєте результати. При необхідності, вас направлять на додаткові дослідження або призначать лікування.

Отримати безкоштовну консультацію

Мережа медичних центрів Адоніс

Приватна клініка на Софіївській Борщагівці

Київ, вул. Академіка Шалімова, 90 - на мапі
Пн - Нд: цілодобово

У 2021 році в мережі медичних груп компаній ADONIS відкрилася нова сучасна клініка: Софіївська Борщагівка та мешканці прилеглих міст Київської області зможуть отримувати якісну амбулаторну та стаціонарну допомогу. Це інноваційний медичний центр, будівля спроектована спеціально під особливі потреби медичного центру.

Хірургічно-діагностичний центр на Подолі

Київ, вул. Спаська, 39 - на мапі
Пн - Сб: 8:00 - 21:00
Вс: 8:00 - 17:00

Хірургічно-діагностичне відділення ADONIS у Києві є інноваційним центром оперативної допомоги та діагностики з технічним забезпеченням преміум класу. Обладнання клініки та професіоналізм дають можливість досвідченим хірургам ADONIS проводити всі види сучасних малоінвазивних операцій: лапароскопічні, ендоскопічні, радіохвильові, лазерні втручання.

Центр здоров'я сім'ї ADONIS FAMILY на Осокорках

Дніпровська набережна, 26К - на мапі
Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 14:00

У філії працює понад 80 кваліфікованих досвідчених лікарів, серед яких кандидати медичних наук, провідні фахівці, лікарі вищої категорії. Центр Здоров'я Сім'ї Адоніс (м. Осокорки) має діагностичне обладнання експертного класу, сучасну апаратуру для проведення хірургічного втручання та застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Медичний центр ADONIS на Раїси Окіпної, 8-Б

вул. Раїси Окіпної, 8-Б - на мапі
Пн - Нд: 9:00 - 19:00

У філії можна зробити повну діагностику організму, отримати консультацію терапевта та лікарів вузьких спеціальностей, пройти необхідні лікувальні процедури та маніпуляції. Усі лікарі мають вищу категорію та досвід роботи понад 10 років.

Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській

вул. Жилянська, 72 - на мапі
Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00

Лікувально-діагностичний центр Adonis на вул. Жилянська є однією з найбільших філій мережі медичних центрів. Тут приймають лікарі 37 медичних спеціальностей, працюють відділення інструментальної діагностики та хірургії.
Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.