Комплексне обстеження організму в ОН Клінік Полтава

Медичний центр "ОН Клінік Полтава"

Полтава, проспект Першотравневий, 18-А - на мапі
Пн - Сб: 8:00 - 20:00;
Нд: 9:00 - 15:00

Медичний центр "Онклінік Полтава" розпочав свою діяльність у 2010 році. Це сучасна клініка європейського рівня, яка знаходиться поруч з парком Перемоги.
Центр пропонує широкий спектр медичних послуг та діагностики методами УЗД, ендоскопії, ЕКГ та ЕЕГ. У клініці працюють досвідчені лікарі вищої категорії за спеціальностями терапевт, гастроенторолог, ендокринолог, ендоскопист, дерматовенеролог, отоларинголог, ортопед та інші.
Тут впроваджений сучасний сервіс, створені комфортні зони очікування, працює цілодобова підтримка пацієнтів.

Ліцензія згідно Наказу МОЗ України №1043 від 05.05.2020 року.

Програми комплексного обстеження організму
в ОН Клінік Полтава

Як проходить чек-ап

1
Запис на обстеження організму
Залиште заявку, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами та допомогти обрати найбільш підходящу програму обстеження, а також записати вас на зручний для вас час.
2
Проходження обстеження
Під час проходження програми ви пройдете комплексні дослідження та консультації з нашими спеціалістами. Кожна послуга заброньована на відповідний час, щоб ви не витрачали час на очікування. У перший візит вам потрібно буде бути натщесердце, щоб здати аналізи крові.
3
Результати аналізів
Залежно від складу показників крові результати будуть готові протягом 1-2 днів. Ми надішлемо вам результати на вашу електронну пошту.
4
Підсумкова консультація з лікарем
Під час другого візиту, після отримання результатів досліджень, ви зустрінетеся з лікарем, який огляне ваші результати та надасть вам висновок з обстеження. Лікар також розгляне всі ваші питання та обговорить подальші кроки, які вам рекомендується вжити на основі отриманих даних.

Спеціалісти "ОН Клінік Полтава"

Задати питання

Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.