Комплексне обстеження організму в ОН Клінік Дніпро

Медичний центр "ОН Клінік Дніпро"

Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 107а - на мапі
Пн - Сб: 8:00 - 20:00;
Нд: 9:00 - 15:00

Медичний центр «ОН Клінік Дніпро» - частина міжнародної мережі з 1987 року. У 2012 отримав вищу акредитаційну категорію МОЗ України.
Центр має власну лабораторію, оснащений сучасним діагностичним обладнанням для проведення УЗД, ендоскопії, рентгенології та комп'ютерної томографії. Тут впроваджений сучасний сервіс, створені комфортні зони очікування, працює цілодобова підтримка пацієнтів.

Ліц. згідно наказу МОЗУ № 2915 від 15.12.2020

Програми комплексного обстеження організму
в ОН Клінік Дніпро

Як проходить чек-ап

1
Запис на обстеження організму
Залиште заявку, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами та допомогти обрати найбільш підходящу програму обстеження, а також записати вас на зручний для вас час.
2
Проходження обстеження
Під час проходження програми ви пройдете комплексні дослідження та консультації з нашими спеціалістами. Кожна послуга заброньована на відповідний час, щоб ви не витрачали час на очікування. У перший візит вам потрібно буде бути натщесердце, щоб здати аналізи крові.
3
Результати аналізів
Залежно від складу показників крові результати будуть готові протягом 1-2 днів. Ми надішлемо вам результати на вашу електронну пошту.
4
Підсумкова консультація з лікарем
Під час другого візиту, після отримання результатів досліджень, ви зустрінетеся з лікарем, який огляне ваші результати та надасть вам висновок з обстеження. Лікар також розгляне всі ваші питання та обговорить подальші кроки, які вам рекомендується вжити на основі отриманих даних.

Спеціалісти "ОН Клінік Дніпро"

Задати питання

Лікувальний масаж в ОН Клінік Дніпро

Ви пройшли обстеження? Поділіться відгуком про ваш досвід.