Генетична панель «DNA Health» - 47 генів

REDGERA LAB
redgera-2722
18600,00

Призначення: Оцінка спадковості

ПРИЗНАЧЕННЯ
СКЛАД
ЯК ПРОЙТИ ТЕСТ
АДРЕСА
ДЛЯ КОГО

ПРИЗНАЧЕННЯ

Генетична панель «DNA Health» - це тест, який дозволяє оцінити ризик розвитку певних захворювань на основі генетичних мутацій.
У тесті аналізується 47 генів, які пов'язані з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, онкологічних захворювань та інших захворювань.

Після проходження тесту DNA Health, ви отримаєте персоналізований звіт з інформацією про ваші генетичні нахили, а також рекомендації щодо здорового способу життя та запобігання хворобам, що базуються на ваших генетичних особливостях.

СКЛАД

Комплекс «DNA Health» складається з аналізу 47 генів, що відповідають за різноманітні процеси в організмі, такі як метаболізм, імунну відповідь, відновлення тканин та багато іншого. Аналіз проводиться на основі зразка вашої ДНК, який можна взяти зі зразків слині або крові.
Генетичний тест "DNA Health" включає аналіз генів, які пов'язані з наступними функціями:
  • Метаболізм вуглеводів і жирів
  • Контроль апетиту і ситості
  • Синтез вітамінів та антиоксидантів
  • Метаболізм гормонів
  • Функція мозку і нейротрансмітерів
  • Регуляція інфекцій та запалення
  • Захист від радіації
та інші

ЯК ПРОЙТИ ТЕСТ

Для проведення генетичного тесту «DNA Health» вам потрібно замовити комплект для забору ДНК-зразків на нашому сайті та взяти пробу зі своєї слини або крові відповідно до інструкції в комплекті.
Зразок ДНК необхідно повернути в нашу лабораторію. Ми відправимо ваш тест до Nordic Laboratories для подальшого аналізу. Результати тесту будуть надіслані вам по електронній пошті.
Термін отримання результатів 5-6 тижнів.

АДРЕСА

Київ, вул. Старонаводницька 13, оф.48


Подивитися на карті Google

ДЛЯ КОГО

"DNA Health" дозволяє оцінити ризик розвитку більш ніж 100 різних захворювань. Ці захворювання включають, але не обмежуються, серцево-судинні захворювання, онкологічні захворювання, захворювання нервової системи, захворювання шлунково-кишкового тракту та інші. Отже, після проходження тесту "DNA Health" можна дізнатися про потенційний ризик розвитку багатьох різних захворювань.
Запис на обстеження організму
Total: 
як з вами зв`язатися